Aktivní odpočinek a sportovní vyžití

Doporučujeme Vám proložit svůj volný čas na hotelu společenskými i individuálními aktivitami. Zabavte se sportovními činnostmi jako je bowling, jízda na kole či Vibrojet. V okolí hotelu pak najdete různé společenské události a hudební akce. Nakonec využijte našich odpočinkových masáží, vířivky a sauny.

Sportovní aktivity
Bowling bar, vířivka Vibrojet a kulečník, který je umístěn přímo v restauraci
Wellness a relax
Sauna, solárium, vířivka, masáže, oxygenoterapie
Výlety do okolí
Město Úštěk, nedaleká pláž u jezera, krásná skalnatá příroda

Sportovní aktivity

Součástí baru v přízemí hotelu je bowling se třemi drahami. K dispozici jsou Vám také jízdní kola a kulečníkový stůl. Ať už se chcete pobavit s přáteli nebo poznat nové lidi, tyto aktivity Vám to značně zpříjemní.

Bowling bar
V přízemí budovy se nachází bowling bar s kapacitou 35 osob a třemi dráhami s výsuvnými mantinely. Cena za hodinu bowlingu na dráze je od 13 do 16 hodin 190 Kč a od 16 do 22 hodin 290 Kč. Bowlingovou obuv Vám zapůjčíme zdarma.
Jízdní kola
Projížďka po okolní krajině Vám pročistí hlavu a budete se po ní cítit zdravěji. Informace o jízdních kolech Vám poskytne management hotelu.
Kulečník / biliár
Kulečníkový stůl najdete v prvním patře v restauraci. Je vám k dispozici kdykoliv během otevírací doby restaurace (11:00 - 22:00). Cena kulečníku je 80 Kč za hodinu.

Wellness a relax

Po dni stráveném sportem si jistě rádi dopřejete chvíli odpočinku. Pro Vás jsme připravili dřevěnou saunu pro 4 osoby, solárium a vířivku. Také poskytujeme masáže od klasických sportovně rekondičních a rehabilitačních po masáže speciální jako např. masáž horkými kameny nebo mušlemi, Breussova a Dornova masáž, baňkování, kinesiotapping apod.

Sauna
Cena sauny pro 4 osoby je 250 Kč za 90 minut včetně zapůjčení ručníků, osušek a prostěradel. Vedle sauny jsou vám k dispozici dvě sprchy hned a odpočívárna s lehátky.
Solárium
Pohodlnou sluneční lázeň Vám nabízí horizontální turbo solárium značky Ergoline. Cena používání solária je 10 Kč za minutu.
Vířivka / Whirlpool
Využijte naše vířivé koupele s možností aromaterapie. Jedna koupel trvá 60 minut plus 30 minut na převlečení. Cena za jednu koupel od 13 do 16 hodin je 460 Kč, od 16 do 22 hodin pak 520 Kč. Cena zahrnuje zapůjčení osušky a prostěradla.
Masáže
Masáže u nás provádí externí maséři v prostorách hotelu. U všech masáží Vám zaručujeme individuální přístup dle Vašeho zdravotního stavu a Vašich požadavků. Více informací o masážích najdete u obsluhy restaurace a baru. Masáže je nutno objednat alespoň den předem.

Výlety a zajímavosti v okolí

Hotel je umístěn ve staročeském městečku Úštěk s řadou turistických atrakcí. Obec pravidelně pořádá jarmarky a další zajímavé akce. Nedaleko hotelu se nachází velké Jezero Chmelař s pláží a přidruženými službami. Okolí zdobí skalnatá krajina Českého středohoří s rozsáhlými lesy a loukami.

Město Úštěk
Úštěk je plný turistických atrakcí jako je město na skále, pekelné sklepení nebo židovská synagoga. Město pořádá každoroční společenské události jako jsou vánoční trhy, jarmarky apod.
Jezero Chmelař s pláží
Kromě koupání v jezeru u pískové či travnaté pláže si můžete zapůjčit šlapadla. Na pláži Vás čeká bohaté občerstvení, jako jsou burgry, langoše a točené pivo. Také jsou zde pořádány časté akce jako je živá muzika ve venkovních kolibách. Stejně jako v Úštěku Vás i zde čekají každoroční události: piráti, akce rádia North Music a další.
Příroda na rozhraní CHKO Českolipska a Českého středohoří
Příroda v okolí hotelu je skvělá pro procházky i vlakové výlety. Najdete zde pískovcové skály, zříceniny i historické památky, voňavé borovicové lesy plné hub a písčité, polní i lesní cesty.